محل تبلیغات شما
بعد تو هیچ چیزی دوست داشتنی نیست /کوه غصه از دلم رفتنی نیست

غم عشق تو رو من با کی بگم/ همه حرفا که آخه گفتنی نیست(سیاوش قمیشی)

کاش می شد معجزه اومدنت می شد و می اومدی باز /اینهمه درد و رنجم بلاخره به پایان می رسید/کاش می شد زمان برمیگشت به همون زمونی که تو بودی و من/ کاش می شد قاب گرفت و دیگه لحظه های خوب رو نگه داشت/کاش لحظه تلخ رو نمی دیدم و نمی شنیدم کاش می مردم و دیگه توی این دنیا نمی بودم / کاش زندگی رو خودمون انتخاب می کردیم خیلی ها زود می میرن و من هنوز زنده ام / کاش حداقل خودم میبودم.کاش اما زندگی اونی نبود که یک لحظه دلخواه من باشه و بس /هرچی دارم و کشیدم همه درد بوده و بس.

شاید دنیای تو همه شادی و عشق بوده / که بی من هم عشق دریافت می کنی؟!!!! اما مگه می شه بجز یکبار عاشق شدن دوباره کسی رو دوست داشت /مگه می شه بدون تو دنیا رو شاد ببینم اصلا بدون تو می شه چیزی رو دید/ امروز چیزی جز درد و غم چیزی نمی بینم و گاهی غرق خاطرات تو می شم / حس می کنم توی مرداب عشقت همش فرو می رم البته توی ناامیدی ها

کاش خدایا یک کاری کنی چند ماه دیگه باز از اسفراین می رم تصمیم برای همیشه است تا خدایا تو چی بخوای می دونم خواب دیدم کلی سختی می کشم و درد /خدایا توی این زندگی بجز درد چی دیدم از وقتی رامین رو دیدم و اونطور کرد دیگه دنیایی بجز درد ندیدم/ فقط خدایا کاری باشه که جقوق خوب بگیرم و بتونم بفرستم من که توی ناراحتی و سختی هستم اما بزار بچم توی درد و ناراحتی نباشه

14 سال گذشت اما من توی همون دیروزهای توأم

خواب دیدم باز هم دارم واسه اومدنت دعا می کنم

شده ام از انتظار لبریز لبریز

تو ,رو ,کاش ,درد ,توی ,چیزی ,کاش می ,می شد ,می شه ,درد و ,بعد تو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها