محل تبلیغات شما
قلبم شکسته بارها و بارها شکسته

اما اونجوری که رامین عزیز منو شکست توی تمام سختی ها و بالا و پایین زندگی اینطور نشکسته بودم

اگر من درخت بوده باشم تو هم شاخه ها و تنم رو بردی و هم ریشه هام رو .

اسیر خاکم و نا امید از همه چیز و همه جام/ تو مجبورم کردی که کارم رو ول کردم / تو بودی که منو مجبور کردی که عاشق بشم. وقتی عاشقت شدم سال ها منو به دنبال خودت کشوندی و بعد رهام کردی / تو بودی که با تهمت و دروغ هات منو تنها گذاشت/ این یک حقیقته که قلبم از درد ورم کرده و تنم خسته و ورم کرده / خدا یا هزار بغض دارم که

خدایا تو که منو می بینی نمی دونی چی می گم و چی می کشم خدایا تو از همه باخبری و همه چیز رو می دونی اما من بنده ام و رامین رو نمی بینم و ناراحتم / ناراحتم که سال ها دروغ گفته و منو تنها گذاشته . همه چیزمو گرفته و حالا توی زندگی از همه نظر شکست خوردم از لحاظ کار و . همه چیمو از دست دادم و حتی امیدهام رو

خدایا صدام رو می شنوی ؟!!!!!!! منم همون که می گفت راضیم به رضای تو و می گفت هر چی تو بخوای / اما حالا می گم نه . خدایا بزار برگرده چون فک می کنم حالا که سال ها به نقطه زیر امید به نا امیدی رسیدم باید اون بیاد چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایا

خدایا خواهش می کنم بزار رامین برگرده شاید دوباره بتونم بخندم و بتونم امید اندکی داشته باشم خدایا نگذار بیشتر از این زمان بگذره و من این همه در غم ها بمیرم

خدایا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری / قلبم شکسته خدایا پس کجای این همه ترک ها و شکسته های قلبم هستی؟؟ بگذار رامین بیاد و من یک کار خوب و پر درآمد داشته باشم و بتونم کار کنم

با اومدن رامین زندگی کنم.

14 سال گذشت اما من توی همون دیروزهای توأم

خواب دیدم باز هم دارم واسه اومدنت دعا می کنم

شده ام از انتظار لبریز لبریز

خدایا ,تو ,ها ,رو ,شکسته ,منو ,ها و ,و همه ,از همه ,خدایا تو ,سال ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن علمي و حرفه اي مديران و حسابداران