محل تبلیغات شما
بهم زنگ بزن و بگو داری می یایی . بلند بگو دوستم داری بلند و بلندتر

گریه کن مثل همون روزهای اولی که گفتی بمونم و واقعاً دوستم داری

من اینجام اینجا نشسته ام تا بیایی آیا فقط منم که منتظر تو موندم؟!!!

تو گریه کردی جلوی چشمانم و غافل از اینکه تو گریه کردی و من سوختم

اما من سال ها بغض کردم و گاه گریه کردم و گاه آتشفشان شدم تو ندیدی و نیامدی و حتی صدام نکردی

بخاطرت رامین عزیزم که گفتم دوستت دارم و واقعا دوستت داشتم و دارم و هنوز عاشقم و می سوزم از نبودنت داغونم هنوز باور ندارم ندارم ندارم که رفتی و غرق خاطراتت می شم

هنوز این منم من من تنها که با خاطرات تو مرور می شه

کاااااااااااااااااااااش واقعا می مُردم و تموم می شد زندگی من دلم می خواد تا قبل همین آخر شهریور 1397 من بمیرم شاید بتونه روحم تو رو ببینه

آخ که نمی دونه کسی از درد من. حتی خودت هم نمی دونی و نفهمیدی منو . تکرار می شه حرف هام آخه هزار حرف دل داشتم و هزار و هزار بار نتونستم اینجا بنویسم و نتونستم احساساتم رو بیان کنم جز اینکه بگم آتشفشانی شدم. سوختمو مذاب شدم

یادمه هنوز آخرین زنگ تو بود: گفتی منو ببخش؟ گفتم نه نمی بخشمت . بخدا سال ها گذشته از اواخر سال 1390 هنوز هم نمی تونم ببخشمت بخدا نمی بخشمت .

من بخاطر دوست داشتن تو سال ها صبر کردم از سال 1385 تا آخر سال 90 که درس بخونی و تموم شد بیای خواستگاری اما باز بهونه سربازیت بود . تو که افتادی بودی اسفراین . پس چه بهانه ای بود. گفتی کارم رو ول کنم من سال 89 کارمو بخاطرت ول کردم / بخاطرت گوشیمو حتی فروختم که بهت دادم واسه تحصیلت واسه مامانت خرج کردی(نمی دونم شاید واسه کارهای دیگه ای که امروز به حرف هات شک کردم) تا فهمیدی طلاهام رو هم تموم کردم و خرجت کردم؟!!!! هزار بار از خودم می پرسم چرا منو رها کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا چون پولدار بودی چون از من کوچکتر بودی؟؟ چون تحصیلات داشتی و من زیاد تحصیلات نداشتم ؟؟؟ تو فوق دیپلم داشتی چرا پس ادامه تحصیل دادی؟

دلتنگی هام تموم نمی شه هنوز هم منتظرم بیایی

باورت می شه  هنوز منتظرت هستم ؟؟!!!! هنوز دوستت دارم 1385 تا امروز .

چقدر بده دروغ/ تو به من دروغ گفتی؟!!! چقدر بده تهمت/ تو بمن تهمت زدی؟؟ چقدر بده خیانت/ تو به من خیانت کردی؟! چقدر بده زندگی یکی رو تباه کردن/ تو زندگی من رو تباه کردی؟! چقدر بده کار کسی رو ازش گرفتن/ تو از من کارمو گرفتی؟ چقدر بده رویاهای کسی رو خراب کردن/ تو همه رویاهای من و زندگی منو گرفتی؟!! چقدر بده یک رو این طور نابود کردن و با خاک یکسان کردن/ تو این کارها رو کردی؟! تو پس اندازه های منو گرفتی؟! تو همه چیزی که داشتم رو گرفتی؟!

چطور ببخشمت؟! چطور ببخشمت ؟!! تویی که گذشته و همون روزها و آینده و امروزهای منو از من گرفتی ؟!! تو که من از بالای زندگی پرت کردی زمین؟!

فقط خدا نگاه می کنه فقط خدا نگاه می کنه و سکوت می کنه مث همیشه

ذلم می خواد خدا چکار می کنه

14 سال گذشت اما من توی همون دیروزهای توأم

خواب دیدم باز هم دارم واسه اومدنت دعا می کنم

شده ام از انتظار لبریز لبریز

تو ,رو ,نمی ,بده ,سال ,چقدر ,چقدر بده ,می کنه ,کردم و ,از من ,کردن تو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها